Късен гол на резервата Артьом Концевой донесе на Спартак (Налчик) равенството 2:2 като гост на Кубан в мач от 13 кръг на руската Премиер лига.

Артур Тлисов даде на домакините аванс минута преди края на първото полувреме, но в добавеното полувреме на първата част Леандро изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Топчу.

Малийският нападател на тима от Краснодар Драман Траоре отново даде аванс на тима си, но попадението на Концевой в добавеното време отне победата на домакините.

Въпреки взетата точка Спартак остана на предпоследното 15-о място с 9 точки, докато Кубан измести Амкар от 11-ата позиция с 14 точки. Лидер е Рубин с 27./БЛИЦ

Кубан – Спартак (Налчик) 2:2

КЛАСИРАНЕ: 1.РУБИН 27, 2.Спартак (Москва) 23, 3.ФК Москва 23, 4.Зенит 22, 5.ЦСКА (Москва) 20 и др.