Спас Делев се отличи с гол и асистенция за Погон (Шчечин) при убедителната победа с 5:1 над Арка (Гдиня) в мач от полската Екстракласа.

Героят за българските национали в мача с Холандия се разписа за 3:1, за да убие интригата в 60-та минута, а три по-късно подаде на Корнел Ръпа за 4:1. Адам Фрачак откри за домакините във 2-ата минута, но още в следващата атака Пжемислав Тритко изравни.

Отново Фрачак се разписа в 53-ата минута за 2:1. Последното попадение беше автогол на Михал Марчайник от гостите в добавеното време, което оформи и крайното 5:1 за Погон.

Тимът на Делев еосми в класирането с 36 точки, докато Арка е с 30 и е 12-и.

Димитър Илиев също бе герой за своя Висла (Плоцк) при успеха с Горник (Лечна) с 3:2. Българският нападател се появи като смяна в 82-ата минута и три по-късно вкара победния гол в мача.