Съперникът на Левски във Втория квалификационен кръг на Лига Европа - Дъндолк, продължава със слабото си представяне в първенството на Ирландия. Тимът падна с 0:3 в домакинството си на Сейнт Патрикс от 21-ия кръг на първенството. Така отборът записа пето поражение в последните си шест срещи.
Гостите, които са сред претендентите за титлата, откриха още в 6-ата минута, когато точен бе Дейвид Мълкахи. Отново той удвои в 18-ата минута, а третият гол бе дело на Конър Кена в 52-ата минута.
След този успех Сейнт Патрикс оглави временното класиране с актив от 40 точки, а Дъндолк продължава да се срива в класирането и вече е на 5-ата позиция с 31 точки.

Реваншът от Втория квалификационен кръг на Лига Европа между Дъндолк и Левски е на 22 юли (четвъртък) в Ирландия. В първия мач “сините” биха с убедителното 6:0./БЛИЦ