Съперникът на Манчестър Юнайтед в турнира ФА Къп Кроули Таун продължава да привлича вниманието. Сблъсъкът от 1/8-финалите на надпреварата е утре от 19:15 часа на стадион "Олд Трафорд" и ще бъде предаван директно по "Диема".

Спонсорът на надпреварата за най-стария трофей в света "e.on" обяви, че ще плати на петодивизионния тим по 200 паунда за всяка минута, в която съперникът на Димитър Бербатов и компания удържи без да допусне гол в мрежата си. При положение, че домакините вкарат на скромния отбор в 30-ата минута например, Кроули ще си заработи 6000 паунда.

"Също така правим дарение на отбора в размер на 10 000 паунда", обявиха от "e.on".

По-рано ви информирахме, че ръководството на Кроули обяви премия от по 150 паунда на футболистите си, ако сторят чудото и елиминират Манчестър Юнайтед от ФА Къп. /БЛИЦ