Съперникът на Левски в груповата фаза на турнира Лига Европа – Виляреал направи равенство 1:1 като гост на Осасуна в първия кръг от новия сезон в Примера дивисион. “Жълтата подводница” поведе с гол на Санти Касорла в 31-ата минута, но Валтер Пандиани изравни за домакините шест минути по-късно.

В 26-ата минута играчът на Виляреал Маркош Сена се контузи и трябваше да напусне терена, като бе заменен от Ариел Ибагаса. Испанският национал веднага бе прегледан, но все още не е ясно колко сериозна е контузията му и дали ще пропусне мача с Левски, който е на 17 септември.

Съставът на Виляреал: Диего Лопес, Анхел Лопес, Годин, Кико, Капдевиля, Ибагаса (26 – Сена), Егурен, Касорла, Кани (75 – Пирес), Роси (88 - Джонатан Перейра), Нилмар