Сервет завърши 3:3 като гост на Винтертур при подновяването на швейцарското първенство. Тимът от Женева е съперник на Лудогорец в плейофите на Лигата на конференциите, а двата мача са на 15 и 22 февруари.

Сервет поведе 2:0 снощи още в 30-ата минута след голове на Жереми Гиймено и Дерек Кутеса. Домакините от Винтертур върнаха един гол през втората част, но женевският отбор си върна преднината от две попадения в 72-ата минута чрез Бендегуз Бол.

Сервет обаче допусна изравняване в последните минути. Първо резултатът стана 2:3 в 81-ата минута, а минута преди края Гантенбайн оформи крайното 3:3.

Това е поредно четвърто равенство на Сервет в първенството. Тимът е четвърти в класирането с 32 точки, а първи е Йънг Бойс с 41 точки.