ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Футболният гранд Аякс - съперник на Лудогорец в предварителните кръгове за влизане в Лига Европа стъпи накриво в последния си мач от нидерландската Ередивизи.

Колосът завърши при 2:2 в гостуването си на Екселсиор в среща от втория кръг на местния шампионат.

Двубоят бе генерална репетиция за тима от Амстердам преди визитата в Разград в четвъртък от 21:00 часа.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Брайън Броби даде аванс на Аякс в 25-ата минута, но секунди преди почивката Зибе Хьорманс изравни за Екселсиор.

Домакините стигнаха до пълен обрат три минути след паузата чрез Николас Аграфиотис, но в 72-рата минута Дейви Клаасен донесе точката на Аякс.

С равенството амстердамци събраха четири точки от началото на сезона, колкото има и Екселсиор.