Съперниците на Левски във 2-ия квалификационен кръг на Шампионската лига Тре Фиори (Сан Марино) и Сант Жулия (Андора) направиха равенство 1:1. Двата тима изиграха първи мач от 1-ия квалификационен кръг на турнира в Сан Марино. Реваншът е на 7 юли в Андора.

Гостите поведоха в днешния мач с 1:0 в 42-ата минута. Ксинос изпълни точно отсъдена дузпа. В 60-ата минута Муньос получи червен картон и остави Сант Жулия с човек по-малко на терена. Домакините се възползваха от численото си предимство и стигнаха до изравнителното попадение. То бе дело на Андрейни в 74-ата минута.

Левски посреща победителя от тази двойка в първи мач от 2 квалификационен кръг на 15 юли на “Герена”. Реваншът е на 21 или 22 юли./БЛИЦ

Тре Фиори – Сант Жулия 1:1
0:1 Ксинос (42-д), 1:1 Андреини (74)

Тре Фиори: Микелети, Нардоне, Баланти, Томбети, Мачерата, Бенедетини, Андреини, Канареца (62 - Симончини), Лиси, Родригес, Амичи (55 - Гуинта)
Старши треньор: Флориано Спериндио

Сант Жулия: Перианес, Вагнер, Ксинос, Морейра (70 - Матамала), Ромеро, Пепе, Машадо (63 - Абдиан), Муньос, Настри, Мехиас, Варела
Старши треньор: Патрисио Гонсалес Фернандес

Стадион: "Монтекио", Сан Марино