Рома няма да тренира в София преди предстоящия в четвъртък от 19:45 часа последен мач от груповата фаза на Лигата на конференциите срещу ЦСКА, съобщава „Тема Спорт“.

Футболистите на Жозе Мауриньо пристигат за задължителна победа, тъй като в момента се намират на точка от лидерската позиция, която дава право за участие на 1/8 финалите в турнира. Второто място пък води към 1/16 финалите.

Специалния със сигурност ще иска да си спести два допълнителни мача през пролетта, но за целта е нужна освен победа в София и грешка на Бодьо/Глимт при гостуването на Заря (Луганск). Норвежците имат 11 точки, а римляните – 10.

Официалната тренировка на ЦСКА ще се проведе утре от 17:00 часа на базата в Панчарево, а първите 15 минути от нея ще бъдат открити. Стойчо Младенов ще говори пред медиите в 14:30 часа в зала „Родина“ на Националния стадион.