Гол с глава на централния защитник Мойзес донесе на Спортинг (Брага) победата с 1:0 над Партизан в мач от Група “Н” на Шампионската лига. Единственото попадение в двубоя падна десет минути преди почивката.

Спортинг (Брага) спечели и двата си мача срещу Партизан и запази шансовете си за излизане от групата и прогрес в елиминациите на турнира. Партизан пък търси първата си победа в групите на Шампионската лига вече десети мач./БЛИЦ

Партизан – Спортинг (Брага) 0:1
0:1 Мойзес (35)

П_1артизан: 88.Владимир Стойкович, 2.Александар Милкович, 13.Марко Йованович, 20.Младен Кръстаич, 18.Александар Лазевски, 77.Ивица Илиев, 10.Алмами Морейра, 8.Родаслав Петрович, 22.Саша Илич, 9.Клео „59-25.Стефан Бабович), 11.Пиер Боя

untitled1.jpgСпортинг (Брага): 84.Фелипе, 28.Силвио, 5.Мойзес, 2.Алберто Родригес, 20.Елдерсон, 30.Алан (68-23.Андрес Мадрид), 88.Вандиньо, 22.Луис Агияр, 9.Пауло Сезар, 8.Мосоро (51-25.Леандро Салино), 99.Матеус (88-18-Лима)