Дармщад и Хамбургер завършиха 1:1 в мач от 12 кръг на Бундеслигата в Германия. Гостите от Хамбург откриха резултата в 29-ата минута чрез Ласога от дузпа. Домакините възстановиха равенството в 47-ата минута след попадение на Марсел Хелер. В последните минути гостите имаха добра възможност да отнесат трите точки у дома, но не успяха да се възползват. В класирането Дармщад е на 13-о място с 14 точки, а Хамбургер е на 11-а позиция с 15 точки.

ГЕРМАНИЯ БУНДЕСЛИГА, 12 КРЪГ
06.11.15
21:30 ч.
Хановер – Херта 1:3
0:1 Саломон Калу (33), 0:2 Саломон Калу (61), 1:2 Хироши Кийотаке (71-дузпа), 1:3 Саломон Калу (87-дузпа)
07.11.15
16:30 ч.
Байерн – Щутгарт 4:0
1:0 Ариен Робен (11), 2:0 Дъглас Коста (18), 3:0 Роберт Левандовски (37), 4:0 Томас Мюлер (40)
07.11.15
16:30 ч.
Байер (Леверкузен) – Кьолн 1:2
0:1 Доминик Марох (17), 1:1 Хавиер Ернандес (33), 1:2 Доминик Марох (72)
Майнц – Волфсбург 2:0
1:0 Пабло де Бласис (31), 2:0 Юнус Мали (75)
07.11.15
19:30 ч.
Дармщад – Хамбургер 1:1
0:1 Ласога (29-дузпа), 1:1 Марсел Хелер (47)
08.11.15
16:30 ч.
Борусия (Дортмунд) – Шалке 04 (Евроспорт 2 България)
Баланс: 86 мача, 31 победи за Борусия (Дортмунд), 25 равенства, 30 победи за Шалке 04