Касъмпаша победи Бурсаспор с 2:1 като гост в последен мач от 10-ия кръг на турската Суперлига. В герой за тима от Истанбул се превърна Юзер Хурмачи, който заби и двата гола в 24-ата и 60-ата минута. Аржентинската звезда Роберто Баталия вкара почетното попадение за бившия тим на Димитър Иванков.

Георги Сърмов влезе в игра за гостите в 81-ата минута на мястото на Юзмерт. Николай Димитров изобщо не попадна в групата за мача. След този успех Касъмпаша се изкачи на пето място във временното класиране с 16 точки. Лидери са Галатасарай и Анталияспор с по 21.

Друг български национал – Веселин Минев, също не влезе в игра при изненадващия успех на своя Анталияспор срещу Трабзонспор с 2:1. Полякът Миержелевски откри за гостите в 9-ата минута, но после с късни голове на Шишманоглу (86) и Дуриер (90) тимът на Близнака грабна победата.