Станислав Иванов дебютира в МЛС. Това стана при равенството 2:2 на Чикаго Файър у дома срещу Ди Си Юнайтед, където пък играе Найджъл Робърта. Юношата на Левски дълго време лекува травма и едва сега записа първи минути след трансфера си през зимата.

Иванов влезе в игра в 75-ата минута на срещата при резултат 2:0 за "огнените". Той замени  Франковски. Робърта игра цял мач за гостите.
Чикаго поведе в 31-ата минута, когато Гастон Хименес засече с глава центриране отдясно на бившия защитник на ЦСКА Борис Секулич.

Домакините удвоиха в 61-ата, когато Анди Наяр засече центриране на Наваро в собствената си врата.

Ди Си се върна в мача в 81-ата минута с гол на Кевин Паредес, а в 86-ата Ола Камара изравни от дузпа за крайното 2:2.

Във временното класиране Ди Си заема 9-о място в Източната конференция със 17 точки. Чикаго е 12-и с 5 точки по-малко.