Българският национал Станислав Иванов и Чикаго Файър продължават без загуба от началото на новия сезон в МЛС, след като направиха домакинско 0:0 с ФК Далас.

Иванов започна като титуляр и игра 84 минути за Чикаго, като отстъпи мястото си на Хавиер Касас. Лошата новина за Файър е контузията, която голямата звезда Джердан Шакири получи още през първото полувреме и се наложи да бъде заменен от Браян Гутиерес.

Самият мач не предложи големи емоции на зрителите на стадион „Солджър Фийлд“. Двата тима направиха само по един точен удар към вратите. Бившият играч на ЦСКА Борис Секулич също започна като титуляр за домакините, но в 61-ата минута отстъпи мястото си на Джон Джайро Еспиноса.

След пет изиграни мача Чикаго Файър заема четвърто място в Източната Конференция на МЛС с актив от 9 точки, само на една зад Ню Йорк Ред Булс и Атланта Юнайтед, а лидер е Филаделфия Юниън с 13. В  следващия си мач Чикаго гостува на Орландо Сити, с който само преди месец направи домакинско нулево равенство.