Българският национал Станислав Иванов и Чикаго Файър загубиха с 0:2 като гости от Кълъмбъс Крю в мач от последния кръг на редовния сезон в МЛС. Нашето момче се появи в игра на почивката, а в края на двубоя получи жълт картон.

Арменецът Селараян (31-ата минута) и  испанецът Мигел Бери (58) отбелязаха попаденията за домакините, които станаха шампиони през миналия сезон.

Стаси се включи отлично в игра и след един от отличните си рейдове подаде на Брайън Гутиерес, чийто удар среща гредата.

Отборът от Ветровития град финишира на 12-о място в Източната конференция с 34 точки от 34 мача, а Кълъмбъс Крю има 47 и е на 9-а позиция. За плейофите се класираха първите 7. Така първенството за Станислав Иванов и Чикаго Файър приключи.