Легендарният Стойчо Младенов продължава с успешното си представяне в първенството на Египет. Воденият от българина ЕНППИ победи с 3:2 като гост Харас в драматичен мач от 14-ия кръг на шампионата, игран навръх Коледа. Това бе четвърти пореден успех за избраниците на Младенов в първенството на Египет.

Резултатът бе 1:1 до 85-ата минута, след което последва голов екшън и в крайна сметка ЕНППИ стигна до успеха с 3:2. В 43-ата Валед Солиман даде преднина за тима на българина, но секунди преди края на първото полувреме Ахмед Салама изравни. В 85-ата отново Валед Солиман наказа домакините и ЕНППИ поведе - 1:2. В 88-ата обаче Папе Н`Диайе направи 2:2, но футболистите на Харас не издържаха на натиска на гостите, които стигнаха до трети гол. Вкара го Мостафа Галал в 90-ата минута, донасяйки трите точки на ЕНППИ.

Благодарение на успеха селекцията на Стойчо Младенов се изкачи на 3-ото място във временното класиране с 26 точки. Вторият Исмаили също е с толкова, а лидер с 30 е Замалек.

Следващият мач на ЕНППИ е на 21 януари - дербито на Кайро срещу Петроджет. /БЛИЦ