Воденият от Стойчо Младенов ЕНППИ победи с 2:1 Ал Мокавлон Ал Араб в мач от 20 кръг на първенството на Египет.

Адел Мостафа откри за ЕНППИ в 12-ата минута, но Мохамед Самара изравни за домакините четири минути преди почивката. В 78-ата минута Амр Ал Халвани донесе победата на тима на Стойчо Младенов.

ЕНППИ е на пето място в класирането с 32 точки, на една зад ЕЛ Шорта и на четири от третия Ал Ахли. В неделя тимът на Стойчо Младенов приема Миср Лел Макаса, който е на три точки зад него в таблицата.

ЕНППИ е един от малкото тимове, които не могат използват собствения си стадион за домакинските мачове заради извънредните засилени мерки за сигурност. Тимът на Младенов посреща своите гости на други стадиони или на игрища във военни бази./БЛИЦ