Воденият от Стойчо Младенов египетски ЕНППИ падна с 1:3 от Петрожет за първенство. Това бе първи мач за новата година за тима на българския специалист. Гостите поведоха в резултата в 50-ата минута след точно изпълнена дузпа от Кофи. В 76-ата минута Ахмед Шаабан удвои, а две минути след това Бекое направи 3:0. В 85-ата минута ЕНППИ остана с човек по-малко след втори жълт и съответно червен картон на Уалед Солиман. Две минути преди края на двубоя домакините намалиха на 1:3 след попадение на Дие Фонейе.

Това бе първа загуба за ЕНППИ в първенството след четири поредни победи. Тимът заема 3-о място в класирането с 26 точки. Петрожет се доближи само на точка от тима на Стойчо Младенов – 25. Лидер е Замалек с 31 точки, втори е Исмаили с 26, но двата тима имат мач по-малко от ЕНППИ и Петрожет.
Следващият мач на българския треньор е на 28 януари като гост на 12-ия Ел Гуна./БЛИЦ