Страхил Попов игра цял мач за Касъмпаша и получи жълт картон при равенството 0:0 в гостуването срещу гранда Фенербахче от 21-ия кръг на турската Суперлига. Другият българин в отбора на гостите Васил Божиков остана на резервната скамейка. Страхил Попов бе предупреден с жълт картон от съдията Айдънус за нарушение срещу вратаря на Фенербахче Волкан Демирел в малкото наказателно поле. След ремито Касъмпаша събра 25 точки и е на 12-о място, а „фенерите” са четвърти с 37 точки и вече четвърти пореден мач не познават успеха.

Димитър Рангелов игра като резерва за Коняспор, който отстъпи с 0:2 при гостуването на Генчлербирлиги. Българинът влезе в игра на мястото на Мехмет Услу в 60-ата минута, а дотогава Сердар Гюрлер вече беше вкарал два гола за домакините. Победата беше много важна за отбора от Анкара, който събра 26 точки и се изкачи на 11-о място във временното класиране. Коняспор е на седма позиция с 28 точки.