Страхил Попов игра цял мач за Касъмпаша и завърши с жълт картон при домакинската победа срещу Бешикташ с 2:1 в среща от 15-ия кръг на турската Суперлига. Другият българин Васил Божиков остана на резервната скамейка на домакините.

Бешикташ поведе с гол на Ченк Тосун (31), а Касъмпаша направи пълен обрат в първите 5 минути на второто полувреме. Тунай Торун (47) изравни, а три минути по-късно автогол на Гьокхан Гонул донесе успеха за домакините.

След загубата си Бешикташ изостава на 3 точки след лидера Истанбул Башакшехир, който има 35 точки. Касъмпаша е на 11-а позиция с 18 точки.

В същото време Николай Михайлов пази цял мач на вратата на Мерсин, който загуби с 0:2 гостуването на лидера Гьозтепе в среща от второто ниво на турския футбол. Мерсин е последен в класирането със само 6 точки в актива си.