Касъмпаша се добра до равенство 2:2 в домакинството си на Малатияспор от 10-ия кръг на турската Суперлига.

Българският национал Страхил Попов игра цял мач за домакините, които поведоха с гол на Фоде Койта (13). След почивката гостите направиха пълен обрат в рамките само на пет минути. Първо Янкович (61) изравни, а пет минути след това Сари си вкара автогол за 1:2.

В 77-ата минута гостите останаха в намален състав, след като Ялсин получи втори жълт и червен картон. Това помогна на домакините да натиснат в края и в обавеното време Халили (90+3) вкара за 2:2 и донесе точка на своя тим.

След това равенство Касъмпаша е на 10-ото място в класирането с 12 точки. Малатияспор пък пропусна да излезе начело и заема трета позиция със 17 точки.