Българският национал Страхил Попов изигра много силен мач за Хатайспор, а отборът му победи с 1:0 Денизлиспор и продължава да се задържа на престижното пето място в турското първенство. Десният бек асистира за единствения гол в срещата, дело на Аарон Бупендза в 68-ата минута.

Попов имаше няколко отлични центрирания още преди почивката, но неговите съотборници не се възползваха. В 35-ата минута Денизлиспор получи дузпа, но Уго Родайега не успя да преодолее стража на Хатайспор Мунир.

В последните два кръга отборът на Страхил Попов ще гостува на Йени Малатияспор и ще посрещне Газиантеп. След това поражение Денизлиспор официално изпадна от Суперлигата. Лидер е Бешикташ с 81 точки, който снощи загуби с 1:3 от третия Галатасарай (78 точки). Втори със 79 точки е Фенербахче, а Хатайспор има 60.