Цволе с българският национал в състава си Филип Кръстев допуснаха тежко поражение у дома с 1:5 от Фейенорд в мач от втория кръг на нидерландското първенство.

Фуфу отбелязва почетния гол за домакините 3 минути преди изтичането на редовното време. В 87-ата минута бившият футболист на Левски и Славия се възползва, след като топката тупна пред него и със силен шут стреля към вратата от далеч, не оставяйки шансове на противниковия вратар.

Преди това гранда от Ротердам си реши двубоя до 71-ата минута с попадения на Игор Пайашао, Каливн Стенгс, Давид Ханцко и Сантяго Хименес на два пъти.

Така след първите два мача от началото на шампионата Кръстев и Цволе нямат победа, докато Фейенорд постига това, след като в откриващия двубой завърши наравно.

В следващия кръг Фуфу и компания гостуват на Ниймеген, докато Фейенорд има визита на Спарта Ротердам в дербито на града.