Екселсиор победи у дома НАК Бреда с 4:1 в реванш и все пак с общ резултат 6:7 загуби баража за място в елитната нидерландска Ередивизие, изпадайки във второто ниво на футбола в страната на "лалетата".

Само преди няколко дни гостите от Бреда спечелиха домакинството си с 6:2, а Екселсиор получи два червени картона. Въпреки това реваншът в Ротердам започна мечтано за доакините, които до почивката наваксаха 3 гола от изоставането си, а в 50-ата минута изравниха общия резултат, повеждайки с 4:0. Гостите обаче върнаха едно попадение в 58-ата минута, което се оказа златно за крайното 4:1 и с общ резултат 7:6 НАК Бреда стигна до промоция.

В 20-ата минута Парът отбеляза за 1:0, а в 35-ата той удвои от дузпа. В 42-ата минута Кемпер си отбеляза автогол за 3:0. В началото на второто полувреме ирландецът Трой Парът отбеляза и трето попадение, но Старинг намали. До края на мача домакините натиснаха здраво, но не успяха да вкарат пети гол и догодина ще играят във второто ниво на нидерландския футбол.