Без бившия халф на Локомотив София и ЦСКА в състава си Страсбург надделя като домакин над последния в подреждането Реймс с 3:2 и кръг преди края на първенството във френската Втора лига заема второ място в класирането с 65 точки. Лидер с 68 точки е гарантиралият си място в елита догодина тим на Ланс. На трето и четвърто място в таблицата са Монпелие и Булон, които имат по 63 точки. Страсбург трябваше да обръща мача от 0:1, след като Салим Араше откри резултата в полза на гостите още в 6-ата минута. В 31-ата минута Стивън Пеле изравни, а само 5 минути по-късно Рено Кохаде от дузпа изведе тима на Бадема напред. Отново Кохаде се разписа за 3:1 в 83-ата минута, а в самия край на мача Ибрахим Тиам бе точен за Реймс. /БЛИЦ