Страшно меле между футболисти се получи на мача между Франция и Полша от турнира до 18 години във френския град Лимож. Срещата бе спряна десетина минути преди края заради масовото сбиване между играчи на двата отбора.

До боя се стигна, след като футболист на „петлите“ удари с глава свой съперник по примера на Зинедин Зидан, който го стори срещу италианеца Марко Матераци на финала на Световното първенство през 2006 година в Германия. Френският национал получи червен картон и стана четвъртият футболист на тима, който бе изгонен.

До 55-ата минута резултатът бе 2:2, но в следващите 20 минути главният съдия изгони четирима френски футболисти – Илиес Усни (ПСЖ), Жанюел Белосиан (Рен), Йони Гомис (Льо Авър) и Дарнел Ерик Биле (Сент Етиен). Настана сбиване и реферът сложи край на мача при резултат 3:2 за Полша.

Френският треньор Бернар Диомед, който е световен шампион от 1998 година, заяви, че замесените в свадата футболисти от тима няма да получават повече повиквателни за националния отбор.