Световният шампион Франция се подхлъзна и завърши 1:1 при визитата си на Украйна в петия си мач от група D на квалификациите за Мондиал 2022 в Катар.

Минута преди края на първата част Микола Шапаренко (44) шокира "петлите" със страхотен гол и даде аванс на домакините. Играчите н Дидие Дешан натиснаха след почивката и изравниха чрез Антони Марсиал (50), но усилията им не бяха достатъчни за пълен обрат и резултатът остана непроменен до последния съдийски сигнал.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

“Петлите” регистрираха второ поредно равенство след 1:1 с Босна и Херцеговина в Париж само преди няколко дни, а със своите 9 точки продължават да оглавяват убедително класирането в групата и имат 4 аванс пред Финландия. Украинците също записаха второ последователно реми след 2:2 в Казахстан през седмицата и имат 5 точки на третата позиция с по-лоша голова разлика от финландците.

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНИЯ ОТ СВЕТОВНИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ В ЕВРОПА - ТУК!