Газиантепспор и Бурсаспор завършиха 2:2 на стадион "Камил Очак" в среща от 17-ия кръг на турската Суперлига. Цял мач за домакините игра Ивелин Попов, който преди дни стана татко и се беше прибрал за кратко до България. Националът обаче не успя да се разпише във вратата на бившия тим на Митко Иванков и да помогне на тима си да победи пряк конкурент за оставане в елита.

Домакините водеха с 2:1 малко преди края, но допуснаха гол в 88-ата минута и в крайна сметка срещата завърши при равен резултат.

В 32-ата минута Адън даде преднина на Газиантепспор, а в 56-ата Ибрахим Бангура изравни. В 66-ата Елиаса Суме направи 2:1 за домакините, но малко преди края Озан Ипек оформи крайното 2:2 и донесе точката на гостите от Бурса.

Така Газиантепспор събра актив от 16 точки и остава на 15-ата позиция във временното класиране. Бурсаспор пък е на 13-ото място с 19 точки.