Kарлос Тевес влезе като резерва и помогна на Бока Хуниорс да се класира за четвъртфиналите на най-силния южноамерикански клубен турнир Копа Либертадорес. Бившият нападател на Манчестър Юнайтед вкара един гол за победата с 4:2 над Либертад на реванша в парагвайската столица Асунсион и Бока продължава в следващата фаза с общ резултат 6:2.

Оскар Кардосо изведе Либертад в резултата в 12-ата минута и даде надежди на домакините, но Кристиан Павон бързо изравни, а Мауро Сарате изведе Бока в 22-ата минута. Отново Кардосо бе точен за Литертад от дузпа в 39-ата минута и двата отбора се оттеглиха при 2:2 на почивка.

През второто полувреме 34-годишният Тевес смени Сарате и в 75-ата минута вкара трети гол за Бока. Крайното 4:2 оформи Едвин Кардона от дузпа в 80-а минута.