Аржентинският национал Карлос Тевес вкара гол в дебюта си за Ювентус. Това стана при победата със 7:0 над Вал д'Аоста в контрола.

Бившият играч на Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити се разписа през първото полувреме след центриране на Артуро Видал, след като Марко Мота беше открил резултата.

Мирко Вучинич и Алесандро Матри вкараха по два гола през втората част, а 18-годишният Федерико Матиело също беше точен.

Треньорът на Ювентус Антонио Конте похвали своите играчи, като Тевес запозна като титуляр и водеше атаката на “Старата госпожа” заедно с другото ново попълнение Фернандо Йоренте.

“Доволен съм. Впечатлен съм от играта през първото полувреме и доброто вписване в тима на Огбона, Тевес и Йоренте”, заяви Конте.