Българите Живко Миланов и Пламен Николов играха цял мач за Том Томск при загубата с 0:3 в гостуването на Росто от третия кръг на руската Премиер Лига. Това бе трето поредно поражение за Том Томск от началото на сезона и отборът остава на дъното във временното класиране.

За успеха на домакините от Ростов с хеттрик се отличи Артьом Дзюба, който вкара първите си два гола в 4-ата и 66-ата минута. В 83-ата минута Живко Миланов фаулира Дзюба в наказателното поле на Том и съдията посочи бялата точка, а също така и показа жълт картон на българина. Дзюба пък оформи своя хеттрик в 84-ата минута след точно изпълнение на 11-метровия наказателен удар.

Ростов можеше да запише и по-изразителен успех, но Тимофей Калачев пропусна от дузпа в последната 90-а минута.

След загубата си Том Томск остава на последно място в класирането без спечелена точка в първите три кръга с голова разлика от 1:7.