Третодивизионният Кевили сензационно победи гранда Олимпик (Марсилия) с 3:2 след продължения и го отстрани на 1/4-финал в турнира за Купата на Франция. Така Кевили се класира за втори път за 1/2-финалите на тази надпревара, след като го направи и през 2010 година.

Още в 6-ата минута домакините поведоха с гол на Жулиен Валеро за 1:0. Куевили удържа преднината си чак до 85-ата минута, когато Лоик Реми изравни за 1:1 и прати мача в продължения. При тях отново домакините успяха да изненадат първи неприятно своя съперник, след като в 111-ата минута Джон-Кристоф Айня се разписа за 2:1.

Радостта на тима от трета дивизия обаче бе твърде кратка, тъй като две минути по-късно с втория си гол в мача Лоик Реми отново изравни за 2:2. Две минути преди края на срещата Айня също вкара за втори път в мача и оформи крайното 3:2, с което класира Кевили за 1/2-финалите на турнира.