На 30 ноември 2010 година скромният отбор на Уест Хям записа впечатляваща победа над Манчестър Юнайтед с 4:0 на “Ъптън Парк” в турнира за “Карлинг Къп”.

Любопитното е, че отново на същата дата – 30 ноември, но през 1988 година “чуковете” пак вкарват четири гола на легендарен английски отбор. В същия ден пак на своя стадион и отново за купата на Лигата Уест Хям гази с 4:1 Ливърпул. За разлика от Юнайтед “червените” от града на Бийтълс са в титулярния си състав. Но това не им помага.

Над всички блести Пол Инс. Легендарният футболист, станал по-късно известен не само в Англия, но и в Европа, вкарва две от попаденията. Защитникът на Ливърпул Стив Стонтън си отбелязва автогол, а 14 минути преди последния съдийски сигнал Тони Гейл нанизва четвъртия точен удар за “чуковете”.