Брегалница (Щип) и Пелистер (Битоля) завършиха 2:2 в първи полуфинален мач за Купата на Македония. Един от головете за домакините беше дело на българина Томи Костадинов. Горан Здравков откри за Брегалница в 8-ата минута, а Илиоски изравни от дузпа половин час по-късно. Божович в 67-ата минута направи обрата пълен, но последната дума в срещата имаше Костадинов, който фиксира крайното 2:2 в 70-ата. Реваншът е на 19 април. Победителят от тази двойка ще се изправи в спор за трофея срещу победителя от сблъсъка Вардар – Шкендия (Тетово).Първата среща в столицата завърши с победа на гостите с 3:1.

Треньор на Пелистер е добре познатият у нас Наджи Шенсой. В тима играят трима българи - кюстендилците Мартин Ковачев и Димитър Илиев, както и бившият футболист на Миньор Пк и Марек Милен Василев.