Бившият капитан на “Левски” Елин Топузаков се отчете с гол за Апоел (Рамат Ган) при загубата с 1:2 от Ашдод в мач от 28 кръг на израелската Лигат Ал.

Топчо игра цял мач за тима си и откри резултата в 55-ата митута. Димитър Телкийски също бе титуляр за Апоел, но бе заменен на почивката.

Българският национал Димитър Макриев бе на терена през целия мач за Ашдод и асистира за победия гол на Нир Битън в последната минута.

Димитър Рангелов бе титуляр за Макаби (Тел Авив) при загубата с 0:2 от Бней Йехуда.

Макаби е на трето място в класирането с 49 точки. Лидер е Макаби (Хайфа) с 66 точки, седем повече от Апоел (Тел Авив). Ашдод е на 11-о място с 32 точки. Апоел (Рамат Ган) е последен с едва 8 пункта./БЛИЦ