Елин Топузаков се разписа при загубата с 2:3 на Апоел Рамат Ган от Макаби Хайфа в мача от 25-ия кръг в Израел. Топузаков бе титуляр за гостите и остана на терена през целия мач. Голът на българина падна в 56-ата минута, след като бившият играч на “Левски” засече с глава центриране отдясно. Резултатът бе открит от Рафаелов в 12-ата минута и домакините поведоха с 1:0. В 26-ата минута Чакана изравни за 1:1. В 43-ата минута Хемад отново вкара, за да може лидерът в Израел да поведе с 2:1. Топузаков изравни за 2:2 в 56-ата минута. Победата за Макаби донесе Веред в 69-ата минута.

Другият българинът в състава на Апоел Димитър Телкийски не взе участие в двубоя, тъй като продължава да се възстановява от контузия.

След успеха Макаби продължава да води в класирането с 57 точки. Апоел Рамат Ган е последен с едва 6 точки./БЛИЦ