Торино победи с 2:0 като гост Удинезе в мач от 16-ия кръг на Серия "А". След нулево първо полувреме гостите откриха резултата веднага след почивката. Алесио Черчи изведе отлично Александър Фарнеруд сам срещу вратаря и шведът откри. 15 минути преди края на мача след отлична атака Матео Дармиан центрира точно към Чиро Имобиле, който с глава вкара за 2:0.

В друг мач от кръга Дженоа направи равен 1:1 срещу Аталанта. Това е четвърти двубой без победа за домакините от Генуа. Гостите от Бергамо първи създадоха опасност в 15-ата минута, но Джулио Милячо стреля над гредата с глава. В 18-ата минута Лука Антонели нацели греда. Алберто Джилардино и Херман Денис също пропуснаха. В края на полувремето Лука Чигарини нямаше късмет и ударът му от фаул срещна гредата. Попаденията паднаха след почивката. В 72-ата минута Бертолачи се разписа за домакините след пас на Джовани Маркезе. В 79-ата минута грешка в защитата на домакините за малко не донесе изравняване. То се случи в самия край - в 94-ата минута, когато Де Лука беше оставен сам и отблизо реализира за крайното 1:1.