Торино разби Пескара с класическото 3:0 в сблъсъка на новаците от втория кръг на италианската Серия „А”.

„Биковете” взеха инициативата още с първия съдийски сигнал и бе въпрос само на време, за да поведат в резултата. Това се случи в 34-ата минута, когато Бианки даде извеждащ пас към Алесандро Сгриня, който бе точен за 1:0.

След почивката домакините продължиха да натискат и в 58-ата минута Сгриня асистира на Матео Бриги за 2:0. Четири минути по-късно бе оформен и крайният резултат, а автор на третия гол за торици бе дело на Роландо Бианки, получил извеждащо подаване от Масиело.

Така Торино спечели първи три точки за новия сезон, а „делфините” остават без точков актив след първите си две срещи в елита.

ИТАЛИЯ
СЕРИЯ “А”, 2 КРЪГ
01.09.12
19:00 ч.
Торино - Пескара 3:0
1:0 Алесандро Сгрин (34), 2:0 Матео Бриги (58), 3:0 Роландо Бианки (62)
Баланс: 14 мача, 6 победи за Сампдория, 6 равенства, 2 победи за Сиена

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите за първенство.

СТАТИСТИКА И КЛАСИРАНЕ - ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК