Торино победи у дома Сасуоло с 2:1 в последен двубой от 11-ия кръг на италианската Серия "А".

Домакините започнаха много активно срещата, като имаха своите шансове още в първите минути на двубоя. В петата минута на срещата логичното се случи и Торино поведе в резултата. Адриен Аутса намери Арналдо Санабриа в наказателното поле, а той с изстрел по земя се разписа за 1:0.

Гостите от Сасуоло бързо се окопитиха след попадението на "биковете" и в 18-ата минута успяха да изравнят. Хубава комбинация между Кристиан Торствед и Доменико Берарди завърши с попадение на норвежеца от границата на наказателното поле.

В 32-ата минута Раул Беланова пропусна отличен шанс отново да изведе Торино напред в резултата.

До края на първата част "биковете" имаха още няколко шанса, но мерникът им не бе точен и двата тима се прибраха на почивка при резултат 1:1.

В 68-ата минута Адриен Аутса даде втората си асистенция в двубоя, като този път нейн адресат бе Никола Влашич, който изстреля топката в долния ляв ъгъл на вратата, пазена от Андреа Консигли.

С успеха "биковете" събраха 15 точки на 12-ото място в класирането, а Сасуоло остава 15-и с 11.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!