Тотнъм и Барселона завършиха 1:1 в мач от турнира “Уембли Къп”. Хари Реднап пусна срещу каталунците титулярните си състезатели, докато Пеп Гуардиола реши да изпробва голяма част от резервите си. В 32-ата минута испанците успяха да поведат в резултата. Туре напредна в половината на „шпорите” премина през Чорлука, след което Хъдълстоун с шпагат изби топката, която попадна в Къркич и той вкара за 1:0.

В края на мача англичаните успя да стигнат до изравнителното попадение. След изпълние на корнер топката попадна в Кийн, който чукна към Шимбонда, той центрира и Ливърмор с глава вкара за 1:1./БЛИЦ

Тотнъм – Барселона 1:1
0:1 Боян Къркич (33), 1:1 Ливърмор (83)

Тотнъм: Кудичини, Хъдълстоун, Ленън, Джинъс, Пласиос, Модрич, Дефоу, Чорлука, Хътън, О'Хара, Асу-Екото (Гомес, Кийн, Кайл, Шамбонда, Роуз, Джейк, Фосток, Обица, Ливърмор Дервайт)

Барселона: Жоркера, Монтоя, Касерес, Фонтас, Абидал, Туре Яя, Виктор Санчес, Гудьонсен, Педро, Боян Къркич, Гай (Пинто, Далмау, Муниеса, Енрике, Еспандин, Руеда, Жонатан, Кейта, Еду Ориол, Рочина, Хефрен)