Тотнъм победи Пари Сен Жермен с 4:2 в двубой от приятелския турнир “Интернешънъл Чемпиънс Къп”. Срещата се игра в САЩ на “Кемпинг Уърлд Стейдиъм” в Орландо, Флорида. Големият грешник в мача бе вратарят на парижани Кевин Трап, който направи две сериозни грешки и си изкара червен картон, като остави отбора си с човек по-малко цяло второ полувреме.

Точни за Тотнъм бяха Кристиан Ериксен (11), Ерик Дайър (18), Тоби Алдервейрелд (82) и Хари Кейн (88), докато за ПСЖ се разписаха Единсон Кавани (6) и Хавиер Пасторе (36). Следващият мач на Тотнъм от този турнир е срещу Рома в сряда. ПСЖ пък ще играе с Ювентус в четвъртък.

Тотнъм - ПСЖ 4:2
0:1 Кавани (6), 1:1 Ериксен (11), 2:1 Дайър (18), 2:2 Пасторе (36), 3:2 Алдервейрелд (82), 4:2 Кейн (88-дузпа)

ТОТНЪМ: Лорис (46 - Ворм), Картър-Викърс (46 – Алдервейрелд), Уокър-Питърс (46 - Трипиър), Вертонген (46 - Вимер), Дейвис, Нкуду (46 - Али), Дайър (46 - Уаняма), Ериксен, Дембеле (60 - Уинкс), Онома (46 - Оукли-Буут), Янсен (46 - Кейн)

ПСЖ: Трап, Алвеш, Кимпембе, Маркиньос, Курзава (68 - Юри), Мота (68 - Калегари), Рабио (46 - Матюиди), Гедеш (48 - Ареола), Пасторе (68 - Ди Мария), Ло Селсо (46 - Бернеде), Кавани (46 - Хесе)