Тотнъм не срещна трудности и разби гостуващия Мура с 5:1, като по този начин записа първа победа в група G на турнира Лига на конференциите.

„Шпорите“ бързо взеха аванс от два гола чрез Деле Али от дузпа в четвъртата и на Джовани Ло Селсо в осмата минута.

Лондончани контролираха двубоя, но в 52-ата минута Жига Кус отбеляза невероятно попадение за Мура и върна тима си в срещата. Десният защитник се разписа с много красиво воле от границата на наказателното поле.

Малко след това мениджърът Нуно Еспирито Санто пусна в игра Хари Кейн и Хюн-Мин Сон, а именно капитанът на Англия реализира хеттрик в рамките на 20 минути (68, 77 и 88). По този начин той вече има пет попадения в турнира, но няма отбелязан гол във Висшата лига.

В друг мач от същата група Рен надви като гост с 2:1 тима на Витес.

В класирането лидер е Тотнъм с 4 точки, колкото има още и Рен. Витес е трети с 3, а Мура са последни без точков актив.