Зрителите на мача за Купата на Лигата на Шотландия между четвъртодивизионния Куинс Парк и елитния Сейнт Мирън станаха свидетели на нещо невероятно. В края на редовното време се случи уникален момент. Вратарят на гостите Крейг Сампсън се наведе, взе нещо от тревата и го изхвърли извън рамките на терена.

Срещата се игра на националния стадион „Хемпдън Парк“ и тимът от Висшата лига спечели с 5:4 след дузпи (0:0 в ред. вр.). Любопитният момент беше описан в официалния профил в „Туитър“ на Куинс Парк, който следеше по минути случващото се на терена.

„90-та минута. Ставали сме свидетели на различни странни случки на „Хемпдън Парк“, но това е невиждано. Вратарят на Сейнт Мирън Крейг Самсън изхвърли от терена мъртва катерица, която току що беше изпусната от прелитаща над стадиона чайка. Забавлението при нас е гарантирано“, написаха от Куинс Парк.