Фулъм официално обяви, че се разделя с мениджъра си Марко Силва. Контрактът на 48-годишния португалец изтича в края на този месец, а той вече се е договорил с Бенфика, където наследява Жозе Моуриньо.
Лондончани са направили опит да задържат Силва, като са му предложили нов контракт, но той е предпочел да се завърне в родината си.
Спецът се присъедини към Фулъм през юли 2021 г. от Евертън и върна отбора във Висшата лига още в първия си сезон, след като клубът изпадна в Чемпиъншип година по-рано. „Котиджърс“ завършиха на 11-о място в елита през миналия сезон, с равен брой точки с Челси.