Треньорът на Бохум Хертян Фербеек обвини съдиите за загубата с 0:3 Байерн в турнира за Купата на Германия. Недоволството на специалиста е заради отсъдената дузпа в полза на баварците.

"Това беше симулация на Ариен Робен. Той потърси крака на нашия играч. Робен е холандец и ние знаем, че той опитва да получи дузпа в такива ситуации.

Със сигурност няма никакъв червен картон. Имаше контакт, но нямаше фаул и червен картон. Все пак футболът все още е контактен спорт. Робен се оставя да падне леко, симулирайки за дузпа", ядосано обясни Фербеек.

"Изиграхме много добро първо полувреме. Преди мача казах на момчетата, че изобщо не трябва да се страхуват от Байерн.

Показахме смелост в играта си, работихме здраво и дори можехме да открием резултата. През второто полувреме се опитахме да останем дълго време в мача чрез добра организация. Справихме се и искам да поздравя момчетата си", завърши треньорът на Бохум.