Полуфиналистът от ФА Къп през миналия сезон Уотфорд отпадна в четвъртия кръг на настоящото издание на турнира. „Стършелите“ отстъпиха с 0:1 като гост на състезаващия се в Лига 1 Милуол.

Стив Морисън се разписа от воле пет минути преди края на прати третодивизионния тим на осминафиналите на най-стария клубен футболен турнир в света.

Морисън получи топката при центриране на Шейн Фъргюсън и стреля точно между краката на Еурельо Гомес. Успехът е повече от заслужен за Милуол, който имаше повече положения за гол.

Още в 17-ата секунда на мача Лий Грегъри удари напречната греда, а Гомес отрази опасни удари на Морисън и Грегъри преди накрая на получи гол във вратата си.

Така за първи път в историята си Уотфорд като част от английския елит отпадна от ФА Къп от третодивизионен тим.