Бившият френски национал Давид Трезеге вкара първия си гол за новия си отбор Нюелс Олд Бойс. 35-годишният нападател се разписа за аржентинските шампиони при победата с 2:0 над Атлетико Рафаела.

Трезеге размени няколко паса с бившия аржентински национал Макси Родригеспреди да се разпише от воле в горния ъгъл в последната минута на мача.

Парагвайският десен бек даде аванс на Нюелс Олд Бойс в начелото на второто полувреме. Шампионите, сега под ръководството на Хорхе Берти, са трети в класирането със седем точки от три мача.

Лидер с девет точки е новакът Химнасия, който победи Белграно с 2:1, а във вторник гостува на Нюелс Олд Бойс. Вторият Арсенал Саранди победи Расинг Авелянеда с 2:0 като гост и събра актив от 8 точки.