Българският вратар на Мерсин Николай Михайлов на три пъти трябваше да пази вратата си при изпълнение на дузпи в мача срещу Денизлиспор, който завърши при резултат 2:2.

Мерсин водеше с 1:0 на почивката след попадение на Калоглу в 40-ата минута. През втората част играчите на Денизслиспор натиснаха сериозно, а в рамките на 2 минути получиха право да изпълнят две дузпи. Първата Баръш Йорюджю вкара с точен удар вляво в 63-ата минута, а при втората Михайлов хвана ъгълът, но въпреки това Йорюджю записа името си отново сред голмайсторите. Така Денизли излезе напред в резултата.

Само пет минути по-късно последва нова дузпа за домакините. Йорюджю застана зад топката,  но Михайлов отново изби, този път в корнер.

В 83-ата минута Акан от Мерсин изравни и донесе точката на своя тим.