Преди три години на този ден Лудогорец се изправи на "Васил Левски" срещу Арсенал в мач от Група "А" на Шампионската лига. Разградчани поведоха с 2:0 още до 15-ата минута благодарение на голове на Джонатан Кафу и Клаудиу Кешерю.

"Артилеристите" обаче стигнаха до изравняване още през първото полувреме с голове Гранит Джака и Оливие Жиру.

И се стигна до 87-ата на двубоя, когато Месут Йозил заби попадение, което бе определено за най-красиво в турнира за сезона. Германският национал бе изведен чудесно срещу Милан Борян, копна топката над вратаря, след което финтира двама бранители с едно движение и на празна врата вкара победния гол.

Тогава светът полудя по попадението, а дори самият Йозил призна, че този гол е неговият най-красив в кариерата. Появиха се дори анимации с акцията на германския национал.