Цървена звезда победи с 2:0 Партизан в първи полуфинал за Купата на Сърбия. Двубоят се игра пред 45 хиляди зрители на стадион "Мала Маракана". В 30-ата минута грешка на българския национал Иван Иванов позволи на Лука Милунович да открие резултата, а в 75-ата резервата Филип Касалица удвои преднината на Цървена звезда. Полуфиналът-реванш е на 11 април. Партизан създаде повече голови положения, но не реализира нито едно от тях. На няколко пъти Ламин Диара можеше да простреля стража на Звезда Байкович. В 84-ата минута Милойевич от Цървена звезда беше изгонен с червен картон. В другия полуфинал за Купата на Сърбия Борац Чачак и Войводина направиха равенство 0:0. В първенството Партизан е лидер с 50 точки, Цървена звезда е втори с 44./БЛИЦ